uczniowie szkoły

Drodzy Nauczyciele
Szanowni Rodzice
i Wy – najważniejsi dzisiaj – Uczniowie CKZiU Nr 1 w Wadowicach!

Nadszedł czas, aby oficjalnie zakończyć rok szkolny 2019/2020.

Mając na uwadze obowiązujące ograniczenia spowodowane epidemią, w tym ograniczenie stacjonarnej pracy szkół na zakończeniu roku szkolnego spotykamy się dzisiaj w e-rzeczywistości.

Za nami kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć związanych z czasem pandemii, które nie pozostały bez wpływu na nasze życie, wybiły nas z systematyki pracy w szkole.

Mimo różnych przeszkód udało się i dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny.

Gratuluję Wam wszystkim!

Dzisiaj również w sposób szczególny zwracam się do Absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 2, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap życia.

Mam nadzieję, iż okres nauki w tej szkole zaopatrzył Was w wiedzę, doświadczenie i odwagę na dalszą wędrówkę. Spośród 36 Absolwentów dwie uczennice kończą szkołę z wyróżnieniem tj. Angelika Targosz ze średnia ocen5,00 oraz Katarzyna Karelusze ś. ocen 4,86. Wpisu do Złotej Księgi dokona Angelika Targosz.

Dzisiaj, kiedy nadszedł czas rozstania życzymy, aby doświadczenia zdobyte w edukacji dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się nie zgubić tego, co najistotniejsze dla bycia prawdziwym człowiekiem.

Idźcie więc śmiało z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem w życie, pokonując nadchodzące próby losu i zawsze z powodzeniem zagłębiajcie się w wielką księgę wiedzy. W życiu kierujcie się wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych zgodnie ze słowami Patrona Szkoły ks. prof. Józefa Tischnera: „Człowiek jest takim drzewem, które czuje w sobie dobro i dlatego nie chce złych owoców rodzić”.

Dzień dzisiejszy to pożegnanie również naszego katechety – ks. Piotra Sałaciaka.

Dziękuję księdzu Piotrowi za 3-letnią pracę w naszej szkole, za zaangażowaniew wychowanie młodzieży, kształtowanie postaw wrażliwości, inspirowanie młodych do własnego rozwoju, przekazywanie dziedzictwa Wielkiego Wadowiczanina św. Jana Pawła II oraz promowanie życia i twórczości Patrona Szkoły Józefa Tischnera.

Drodzy Uczniowie!

Dzisiaj kończy się wyjątkowy rok szkolny.

Czego życzyć w takim dniu?

Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Uczniom życzę udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim… prawdziwych! Wypoczywajcie , gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapominajcie o bezpieczeństwie własnym i innych. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni w czasach koronawirusa.

Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi.

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy!

Dziękuję Wam za ciężką pracę w trudnym roku szkolnym2019/2020.

Dziękuję wszystkim za sumienność na każdym stanowisku, odwagę i determinację, za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczność i przyjaźń, za rzetelne wypełnianie misji kształtowania młodego pokolenia w trudnym czasie pandemii. Życzę Wam, aby wolny czas przysporzył sił i zapału do zawodowych zmagań w nowym roku szkolnym.

Szanowni Rodzice!

Dziękuję Wam za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów. Przyjmijcie moją wdzięczność i szacunek za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo-wychowawczy szkoły, za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą. 

Rok szkolny 2019/20 wpisze się w historię szkoły jako rok wyjątkowo trudny, w którym nauka od marca odbywała się wyłącznie w formie nauczania zdalnego. Mimo różnych trudności z którymi przyszło się zmierzyć zarówno uczniom, nauczycielom jak i rodzicom uzyskane wyniki są bardzo wysokie. Z dumą informuję że spośród 785 uczniów 180 uzyskało promocję do klasy programowo wyższej z wyróżnieniem co stanowi około 23,5% .

Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce oraz w konkursach i olimpiadach zostali nominowani do Stypendium Ministra Edukacji Narodowej, Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendium Naukowego Rady Powiatu.

Serdecznie gratuluję osiągniętych wyników.

A oto wyniki waszej pracy w roku szkolnym 2019/2020:

Propozycje uczniów do Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

 • III LO (po gimnazjum)
  • Julia Świątek śr. ocen 5,30 (kl. 2j)
 • Technikum nr 2
  • Karolina Orzechowska śr. ocen 5,42 (kl. 3a)
 • po szkole podstawowej
  • Maja Iciek śr. ocen 5,07 (kl. 1L)
 • Technikum nr 2
  • Kamila Studnicka śr. ocen 5,21 (kl.1r)

Propozycje do Stypendium Ministra Edukacji Narodowej :

 • Izabela Knapek(kl. 3a)

Propozycje do Stypendium Naukowego Rady Powiatu:

 • Izabela Knapek (kl. 3a)
 • Krzysztof Rabenda (kl. 2n)
 • Karolina Krzysztoń (kl. 1j)
 • Kacper Bryzek (kl. 2i)
 • Marzena Zaczyńska ( kl. 2i)

Klasyfikacja uczniów przedstawia się następująco:

W III LO ( po gimnazjum)

 • Ilość uczniów: 122

Uczniowie z najwyższą średnią w liceum ogólnokształcącym:

 • Julia świątek kl. 2j – 5,30,
 • Zmysłowska Sandra kl. 2j – 5,20,
 • Norek Iwona kl. 1j. – 5,19

35 uczniów otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem.

W Technikum nr 2 (po gimnazjum)

 • Ilość uczniów: 392

Uczniowie z najwyższą średnią w Technikum nr 2 :

 • Orzechowska Karolina kl. 3a- 5,42,
 • Fierdonek Martyna kl. 2i – 5,33,
 • Zaczyńska Marzena kl. 2i – 5,28

101 uczniów Technikum nr 2 otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem.

Branżowej Szkole I Stopnia nr 2 (po gimnazjum)

 • Ilość uczniów: 54

Uczniowie z najwyższą średnią w BS I St. :

 • Wojtyła Alicja kl. 2ekp – 5,17,
 • Galas Justyna kl. 2ekp – 5,08 ,
 • Dyrcz Zuzanna kl. 1 ekp – 5,00

12 uczniów otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem.

W III LO ( po szkole podstawowej)

 • Ilość uczniów: 59

Uczniowie z najwyższą średnią w liceum ogólnokształcącym:

 • Maja Iciek kl. 1L - 5,07,
 • Harnik Malwina kl. 1L - 5,00,
 • Marek Weronika kl. 1oł -4,93, Rubaszewska Joanna kl. 1L – 4,93

14 uczniów otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem.

W Technikum nr 2 ( po szkole podstawowej)

 • Ilość uczniów: 133

Uczniowie z najwyższą średnią w Technikum nr 2:

 • Studnicka Kamila kl.1r – 5,21,
 • Kręcioch Emilia kl. 1r – 6,16,
 • Kopta Oliwia kl.1w – 5,14

12 uczniów otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem.

W Branżowej Szkole I Stopnia nr 2 (po szkole podstawowej)

 • Ilość uczniów: 25

Uczniowie z najwyższą średnią w B S I St. nr 2:

 • Leśniak Klaudia kl. 1xyz – 5,13,
 • Kacper Żak kl. 1xyz- 4,94,
 • Kwartnik Monika kl.1xyz – 4,86

6 uczniów otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem.

Mam wielką nadzieję, że w dniu 1 września 2020r.będzie możliwe spotkanie w szkole na uroczystym rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego.

Dyrektor CKZiU Nr 1
w Wadowicach
mgr inż. Jolanta Satława

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

Karta Szkolna

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (21 wrzesień 2020)