uczniowie szkoły

7 marca 2020 r. nasi uczniowie z klasy 3a w składzie: Izabela Knapek, Karolina Orzechowska, Radosław Wysogląd, Daniel Bury oraz Arek Sarnecki pod opieką Pani Karoliny Żmudy oraz Pana Tomasza Skowrona wystąpili w ćwierćfinale teleturnieju telewizyjnym Sukces na Bank. Nagrania odbywały się w studio telewizyjnym TVP Bydgoszcz. W teleturnieju nasi uczniowie musieli zmagać z pytaniami wiedzy o finansach i ekonomii. W różnego rodzaju konkurencjach tj. pytania ABCD oraz prawda/fałsz, szacowanie, puzzle oraz licytowanie finałowego pytania. Pomimo ciężkiej pracy i zaciętej walki nie udało się im przejść do półfinału. Jednak nadmienić należy, że grali oni ze zwycięzcami tegorocznej edycji. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, gdyż oprócz poszerzania wiedzy mogli zobaczyć nagrywanie teleturnieju od przysłowiowej ,,kuchni". Odcinek z wystąpieniem naszych uczniów emitowany był w czerwcu, ale organizator wrzucił go także na swój kanał YouTube. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach!!!

  • 01
  • 02

Simple Image Gallery Extended

 

Sukces na Bank

 

7 marca 2020 r. nasi uczniowie z klasy 3a w składzie: Izabela Knapek, Karolina Orzechowska, Radosław Wysogląd, Daniel Bury oraz Arek Sarnecki pod opieką Pani Karoliny Żmudy oraz Pana Tomasza Skowrona wystąpili w ćwierćfinale teleturnieju telewizyjnym Sukces na Bank. Nagrania odbywały się w studio telewizyjnym TVP Bydgoszcz. W teleturnieju nasi uczniowie musieli zmagać z pytaniami wiedzy o finansach i ekonomii. W różnego rodzaju konkurencjach tj. pytania ABCD oraz prawda/fałsz, szacowanie, puzzle oraz licytowanie finałowego pytania. Pomimo ciężkiej pracy i zaciętej walki nie udało się im przejść do półfinału. Jednak nadmienić należy, że grali oni ze zwycięzcami tegorocznej edycji. Było
to bardzo ciekawe doświadczenie, gdyż oprócz poszerzania wiedzy mogli zobaczyć nagrywanie teleturnieju od przysłowiowej ,,kuchni". Odcinek z wystąpieniem naszych uczniów emitowany był w czerwcu, ale organizator wrzucił go także na swój kanał YouTube. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach!!!

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

bip

tablica malopolska

covid19

  ■    Plan lekcji (21 wrzesień 2020)